d
Follow us
  >  Agnieszka Macura

Agnieszka Macura

Radca prawny

Radczyni prawna, trenerka biznesu, facylitatorka, compliance officer (ACO), approved whistleblowing compliance officer (AWBCO), wykładowczyni akademicka, autorka artykułów prawnych w prasie ogólnopolskiej i branżowej oraz na portalach.
Posiada piętnastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla biznesu.
W ramach współpracy z kancelarią zajmuje się w szczególności zagadnieniami związanymi z bieżącą obsługą prawną klientów biznesowych oraz koordynuje procesy wdrożeniowe ochrony sygnalistów. Specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym, budowlanym oraz compliance.
Wypracowała kilkaset godzin prowadząc autorskie warsztaty dla menadżerów wyższego i średniego szczebla oraz HR BP, zarówno na sali szkoleniowej jak i w formie zdalnej. Szkolenia obejmują: prawne aspekty zarządzania zespołem, skuteczne działania przeciwdziałające mobbingowi, dyskryminacji i nierównemu traktowania w miejscu pracy – „miękkie BHP”, oraz wybrane instytucje prawa cywilnego niezbędne w tworzeniu i negocjacji umów handlowych.
Zrealizowała również liczne projekty wdrożeniowo-szkoleniowe dla sektora publicznego w obszarach zmian prawa pracy, ochrony sygnalistów i bezpiecznego udostępniania terenów zadrzewionych społeczeństwu.
Wolny czas poświęca na górskie wędrówki zarówno w kraju jak i na świecie. Zimą uprawia skituring.

Publikacje

Brak publikacji

Zapisz się do newslettera