d
Follow us
  >  Partnerzy

Marek Płonka i Wspólnicy Spółka Komandytowa z dniem 1 września 2016 r. dołączyła do grona Partnerów ogólnopolskiej sieci zrzeszającej kancelarie prawne, działającej pod nazwą Kancelarie RP, pod patronatem dziennika „Rzeczpospolita”.

W ramach współpracy prawnicy Kancelarii biorą udział w redakcji artykułów oraz współtworzą dodatek „Dobra Firma” ukazujący się wraz z „Rzeczpospolitą”. Udział w sieci zapewnia nam współpracę oraz wsparcie merytoryczne i organizacyjne ze strony pozostałych Partnerów działających w całej Polsce.

Przetargi: tajemnicę informacji trzeba odpowiednio zastrzec 
Warto chronić nie tylko produkt, ale i opakowanie 

EQUINUM Broker sp. z o.o. jest brokerem ubezpieczeniowym z ponad 20-letnim doświadczeniem.  Świadczy usługi w pełnym zakresie obsługi ryzyk jednak specjalizuje się w ubezpieczeniach: odpowiedzialności cywilnej członków władz spółki (D&O), karnoskarbowych, cybernetycznych oraz programach pracowniczych: grupowych ubezpieczeniach na życie i programach opieki zdrowotnej. Cenionym przez klientów elementem świadczonego serwisu są także kompleksowe audyty ubezpieczeniowe spółek. Obecnie EQUINUM Broker obsługuje blisko 300 Klientów rozlokowanych na terenie całego kraju, wśród których znajdują między innymi: spółki prawa handlowego, instytucje kultury, podmioty lecznicze, jak i młode, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa oraz startupy.

Zapisz się do newslettera