d
Follow us
  >    >  Praktyki studenckie

PRAKTYKI STUDENCKIE

Kancelaria stale poszukuje utalentowanych studentów prawa – oferując odbycie praktyk w zespole radców prawnych i adwokatów z długoletnim doświadczeniem.

 

CO OFERUJEMY?

Praktyki nastawione są na wykonywanie zadań o charakterze merytorycznym, pod kierownictwem doświadczonych prawników. W trakcie ich trwania:

  • udostępnimy Ci możliwość uczestnictwa w rozwiązywaniu faktycznych problemów prawnych na rzecz klientów kancelarii – w ramach wybranej specjalizacji.
  • będziesz miał(a) okazję zapoznać się z zasadami codziennej pracy i organizacją jednej z największych kancelarii w województwie śląskim.
  • poznasz specjalistów z wielu specjalności prawnych, na różnych etapach kariery zawodowej.
  • zapoznasz się z funkcjonowaniem specjalistycznego oprogramowania, umożliwiającego przeprowadzenie analiz prawnych.
  • uzyskasz możliwość uczestnictwa w bieżących szkoleniach, w tym zwłaszcza w zakresie prawniczego języka angielskiego.

Wyróżniającym się osobom, po okresie próbnym, oferujemy możliwość podjęcia z kancelarią stałej współpracy.

 

CZEGO OCZEKUJEMY?

Jeżeli jesteś osobą wykazującą się zaangażowaniem, wysoką kulturą osobistą, której zależy na rozwoju – prześlij CV na adres e-mail: rekrutacja@kancelaria-mp.pl, podając w tytule swoje imię i nazwisko oraz rok studiów z dopiskiem „praktyki studenckie”. Mile widziane jest także załączenie listu motywacyjnego oraz karty przebiegu studiów.

Każda aplikacja powinna zawierać oświadczenie w przedmiocie zgody na przetwarzanie danych osobowych, np. w następującej formie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Marek Płonka i Wspólnicy sp.k. (KRS: 0000334779) moich danych osobowych, zawartych w CV oraz innych udostępnionych materiałach, na potrzeby bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych – w tym także związanych z praktykami studenckimi.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Polityka prywatności, określająca w szczególności zasady przetwarzania danych osobowych osób uczestniczących z procesach rekrutacyjnych, znajduje się TUTAJ.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Zapisz się do newslettera