d
Follow us
  >    >  Współpraca

WSPÓŁPRACA

Kancelaria od czasu do czasu prowadzi postępowania rekrutacyjne, o czym każdorazowo informujemy za pośrednictwem naszej witryny, mediów społecznościowych i w specjalistycznych serwisach. Niezależnie od tego, także w okresach pomiędzy rekrutacjami, zachęcamy osoby zainteresowane do przesyłania propozycji współpracy.

 

CO OFERUJEMY?

Zespół naszej kancelarii tworzy szerokie grono prawników, których doświadczenie pozwala nam na kompleksowe świadczenie usług doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorców. Osobom, które współpracują z nami, umożliwiamy:

  • udział w projektach realizowanych przez kancelarię, we współpracy z najlepszymi specjalistami z poszczególnych dziedzin.
  • rozwój zawodowy w wybranym kierunku, w tym zarówno poprzez ukierunkowaną praktykę, jak również udział w szkoleniach.
  • bezpośredni kontakt z klientem, pozwalający na zdobycie cennych doświadczeń.

 

CZEGO OCZEKUJEMY?

Osoby, z którymi nawiązujemy stałą współpracę, powinna cechować samodzielność, wysoki poziom kompetencji, umiejętności pracy w zespole, a także chęć dzielenia się posiadaną wiedzą.

Jeżeli uważasz, że spełniasz te wymogi – prześlij CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@kancelaria-mp.pl.

Każda aplikacja powinna zawierać oświadczenie w przedmiocie zgody na przetwarzanie danych osobowych, np. w następującej formie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Marek Płonka i Wspólnicy sp.k. (KRS: 0000334779) moich danych osobowych, zawartych w CV oraz innych udostępnionych materiałach, na potrzeby bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi osobami.

Polityka prywatności, określająca w szczególności zasady przetwarzania danych osobowych osób uczestniczących z procesach rekrutacyjnych, znajduje się TUTAJ.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Zapisz się do newslettera